Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

W wielu branżach, szczególnie trudniących się produktami spożywczymi, potrzebne są chłodnie i mroźnie. Jeżeli Twoja firma nastawiona jest na handel sezonowy, to wynajmowanie całorocznych pomieszczeń nie pokrywa się z założeniem oszczędności w biznesie. Doskonałym rozwiązaniem okazują się kontenery chłodnicze w Poznaniu.

W naszej ofercie znajduje się sprzedaż i wynajem kontenerów chłodniczych w Poznaniu. Kontenery są doskonałym pomysłem na stworzenie mobilnej chłodni. Gdy chłodnia jest potrzebna okazjonalnie, to można skorzystać z innej opcji, jaką jest wynajem kontenerów chłodniczych. Taka opcja pozwala na korzystanie z chłodni w określonym terminie, bez konieczności przepłacania za niewykorzystany czas.

 

Kontenery chłodnicze

 

Kontenery chłodnicze posiadają zakres temperatur od -40 do +30 stopni Celsjusza. Kontenery doskonale sprawdzają się w przetwórstwie rybnym, mięsnym lub w branży zajmującej się produkcją i transportem wszelkiego rodzaju mrożonej i produktów spożywczych.

Oferujemy w pełni sprawne i profesjonalne kontenery chłodnicze, wyposażone w oszczędne agregaty podtrzymujące temperaturę. Z naszej strony oferujemy transport pod wskazany adres. Nasz kierowca zajmuje się również podłączeniem wszystkich instalacji oraz udzieleniem potrzebnych instrukcji. Po oddaniu do użytkowania, kontenery chłodnicze są objęte profesjonalnym serwisem.