Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

W naszej ofercie znajdują się kontenery magazynowe, które spełniają wszystkie normy jakościowe. Kontenery magazynowe w Poznaniu są doskonałym rozwiązaniem odnajdującym się w wielu branżach, między innymi w branży spożywczej, motoryzacyjnej, czy transportowej. Oprócz elastycznego podejścia do oczekiwań naszych Klientów, proponujemy także dogodny transport na terenie Polski oraz krajów europejskich.
 
Nasza działalność obejmuje wynajem i sprzedaż kontenerów magazynowych, jak również skup kontenerów. Oszczędność czasu, pieniędzy oraz miejsca, są głównymi atrybutami przemawiającymi za wybraniem mobilnych kontenerów jako rozwiązania na rozwój firmy lub innej działalności, poszukującej optymalnego sposobu na magazynowanie bądź przechowywanie.

 

Kontenery magazynowe

 

Dysponujemy wszelkiego rodzaju kontenerami, które doskonale dostosowują się do indywidualnych potrzeb. Wachlarz naszej oferty rozpoczyna się od standardowych kontenerów blaszanych, przechodząc przez kontenery typu Full Side Access, aż po modyfikacje kontenerów magazynowych. Na specjalne życzenie naszych Klientów, zmieniamy wygląd kontenerów, by optymalnie spełniały swoje zadanie.
 
Szybka realizacja zamówień, profesjonalna obsługa oraz atrakcyjne ceny. Zapraszamy!