Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętą działalnością związaną z kontenerami magazynowymi. Prowadzimy także skup kontenerów magazynowych w Poznaniu. Gwarantujemy profesjonalną obsługę i błyskawiczną realizację dokonywanych transakcji.

 

Kontenery magazynowe

 

Kontenery magazynowe są przedmiotem naszej działalności, którą prowadzimy głównie na terenie Polski, przy okazji wychodząc coraz częściej poza jej granice. W naszej ofercie posiadamy kontenery spełniające funkcję mobilnego pomieszczenia z przeznaczeniem na punkty gastronomiczne, pokoje socjalne bądź chłodnie. Każdy z nich jest dostosowywany pod względem wielkości i dodatkowych atrybutów do zadań, jakie ma spełniać.
 
Dla wielu przedsiębiorców oraz inwestorów kontenery magazynowe okazują się najlepszym rozwiązaniem. Przede wszystkim wnoszą do budżetu ogromne oszczędności, zastępując z powodzeniem długoterminowe kontrakty na wynajem drogich hal lub pomieszczeń, które nie są wykorzystywane przez cały rok. Natomiast kontenery magazynowe zawsze można mieć w zasięgu ręki, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.