Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

Kontenery magazynowe coraz częściej pojawiają się w branżach, w których wcześniej nie było mowy o ich wykorzystywaniu. Teraz, nie tylko są one coraz częściej brane pod uwagę, ale nawet odgrywają kluczową rolę przy rozwoju niejednej firmy lub spółki. Nasza firma oferuje sprzedaż kontenerów magazynowych w Poznaniu. Wyśmienite warunki oraz atrakcyjne ceny są niewątpliwie naszą silną stroną.

Gwarantujemy własny transport kontenerów na terenie Polski oraz pozostałych krajów europejskich. Oprócz dowozu kontenerów, w naszej gestii znajduje się dokładny instruktaż dotyczący montażu oraz podłączenia potrzebnych instalacji. Profesjonalna obsługa i minimum formalności dla naszych Klientów.

 

Kontenery magazynowe

 

asz kontenery najczęściej spełniają funkcję magazynu. Mogą być jednak wykorzystywane również jako zaplecza na placach budowy, czy też jako pomieszczenia socjalne.

Oferowane przez nas kontenery magazynowe są różnych rozmiarów. W zależności od potrzeb i preferencji, są w stanie pomieścić aż do 33 europalet. Jesteśmy w stanie sprowadzić produkt, który wybiega poza podstawowy wachlarz znajdujący się na co dzień w naszym zestawieniu. Oprócz sprzedaży dostępnych kontenerów, zapewniamy także modyfikacje kontenerów na zamówienie Klienta.