Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

Chcesz mieć gwarancję, że Twój towar dotrze cały i bezpieczny, mimo wielodniowej podróży po morskich i oceanicznych wodach? Najlepszym rozwiązaniem są kontenery morskie, pozwalające na sprawny załadunek oraz rozładunek w miejscu docelowym. Chociaż kontenery morskie w swojej nazwie sugerują wyłącznie transport morski, są one doskonałym sposobem na przewożenie towaru, również przy pomocy transportu lądowego.
 
Nasza oferta została wzbogacona o sprzedaż kontenerów morskich w Poznaniu. Chociaż nasza siedziba znajduje się w stolicy Wielkopolski, to jednak sprzedażą zajmujemy się na terenie całej Polski oraz Europy. Kontenery morskie dowozimy pod wskazany adres.

 

Kontenery morskie

 

Kontenery morskie wykorzystywane są w coraz większej ilości branż. Nasza oferta obejmuje kontenery morskie różnego typu, zaczynając od standardowych gabarytów 20′, a kończąc na rozwiązaniach realizowanych na specjalne zamówienie.
Kontenery morskie służą również jako baza kontenerów socjalnych oraz stróżówek, które produkujemy pod marką Eco Containers.