Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

Przydarzyła Ci się sytuacja, w której na jakiś czas potrzebowałeś odpowiedniego miejsca do przechowywania mrożonek lub innych produktów, wymagających odpowiednich temperatur? Wiesz już doskonale, że długofalowe wynajmowanie chłodni nie jest dla Ciebie w żaden sposób opłacalne? My doskonale wiemy i co najważniejsze potrafimy rozwiązać Twój problem w sposób niezwykle ekonomiczny.
 
W naszej ofercie znajdują się w pełni wyposażone kontenery chłodnicze, które według potrzeb i uznania, udostępniamy naszym Klientom w określonym przez nich terminie. Wynajem kontenerów chłodniczych w Poznaniu, to sprawdzony sposób na wprowadzenie do swojego firmowego lub prywatnego budżetu bardzo dużych oszczędności. Zapewniamy błyskawiczną realizację zamówienia oraz dowóz pod wskazany adres.

 

Kontenery chłodnicze

 

Kontenery chłodnicze wyróżniają się od standardowych przede wszystkim tym, że są one wyposażone w specjalne agregaty. To właśnie dzięki nim jest możliwe utrzymanie temperatur w ściśle określonym zakresie, mieszczącym się od -40 do +30 stopni Celsjusza. W takim przypadku możemy mówić o kontenerze wyróżniającym się niewielkimi gabarytami, który jest bardzo funkcjonalny, jeśli chodzi o jego przemieszczanie z miejsca na miejsce.
 
Mnogość branż, w których kontenery chłodnicze są wykorzystywane sprawia, że są to obiekty cieszące się rosnącym zainteresowaniem. Z powodzeniem można stwierdzić, iż szczególnie cieszą się one popularnością w branżach spożywczych. Kontenery chłodnicze pozwalają nie tylko na przechowywanie produktów wymagających odpowiednich temperatur, ale i również na ich transportowanie.