Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

Potrzebujesz dodatkowego magazynu, ale chcesz to zrobić w sposób przemyślany, nie nadwyrężając swojego budżetu? Wynajmij kontener! To atrakcyjne cenowo rozwiązanie z którego korzysta wielu naszych Klientów na terenie całej Polski.
 
Oferujemy wynajem kontenerów magazynowych w Poznaniu. Wieloletnie doświadczenie, a także nastawienie na nieustanny rozwój powodują, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Jesteśmy w stanie sprowadzić każdy rodzaj kontenera na specjalne zamówienie złożone przez naszych Klientów. Jeżeli kontener ma posiadać nietypowe parametry, dokonujemy modyfikacji na standardowych produktach.

 

Kontenery magazynowe

 

Udostępniamy przede wszystkim kontenery magazynowe, doskonale spełniające swoje zadanie w rozmaitych branżach oraz różnych rolach. W swojej ofercie posiadamy zarówno chłodnie kontenerowe, posiadające specjalne agregaty utrzymujące niskie lub wysokie temperatury. Ponadto wśród proponowanych kontenerów znajdują się także te służące do przewozu pojazdów i maszyn.
 
Ilość branż, w których kontenery magazynowe sprawdzą się jako ekonomiczne oraz optymalne rozwiązanie jest naprawdę bardzo duży. Kontenery mogą być wykorzystywane w transporcie, przemyśle, czy na placu budowy. Jeśli zostaną odpowiednio zmodyfikowane, to doskonale sprawdzą się też jako pomieszczenia socjalne lub gastronomiczne. Tak naprawdę nie ma ograniczeń, jeżeli chodzi o ich zastosowanie.