Telefon :+48 607 806 013

Jerzy Sobótka

Kierownik oddziału

W Twojej firmie lub innej działalności zdarza Ci się, że korzystasz z możliwości, jakie daje Ci transport kontenery? Na pewno jego koszty można jeszcze bardziej obniżyć, posiadając własne kontenery. Jeżeli jednak kalkulacje wskazują na to, iż zakup kontenera morskiego nadal jest transakcją, która nie do końca się opłaca, warto zastanowić się na wynajęciem tego obiektu.
 
Oferujemy wynajem kontenerów morskich w Poznaniu. Dzięki temu, zyskujesz dostęp do mobilnych magazynów dokładnie w takim czasie, kiedy są one niezbędne. Wynajmowanie kontenerów morskich, sprawdza się szczególnie w branżach zajmujących się sezonowym transportem, na przykład kilka razy w roku. Wtedy rzeczywiście bardziej opłacalne jest wypożyczenie kontenera.

 

Kontenery morskie

 

Nasza usługa opiera się na bardzo dogodnych warunkach współpracy. Oferujemy profesjonalny instruktaż użytkowania kontenerów. Nasi Klienci mogą liczyć na realizację zlecenia na profesjonalnym poziomie od pierwszego telefonu aż po dostawę „pod drzwi”.
 
Dysponujemy kontenerami, które różnią się nie tylko gabarytami, ale również sposobem otwierania. Jednak można zawdzięczać im przede wszystkim możliwość dostosowania poszczególnych kontenerów do towaru, jaki ma być przy ich pomocy transportowany. Nasz asortyment jest bogaty w kontenery blaszane jak i „Open Top”, chłodnicze, „Flat Rack”, oraz wiele innych rodzajów.